Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

imageSpartě odpuštěno

24.července 2010

Spartu po výbuchu v Hradci čekalo doma Slovácko.Letenský stánek byl ve skvělé atmosféře, byla to taková menší příprava na uterní předkolo. 1. poločas se toho moc neodehralo Sparta tlačila a urputně se snžila vstřelit gol, to se nedařilo a proto Slovácko začalo kousat. 2. poločas byla uplně jiná režie do vedení nás poslal Lukáš Třešňák ale za maly okamžik po chybě v vápně hlavička soupeře skončila za Blážou. Pak po střetu 1. střelce branky musel nečekaně hřiště opustit, jeho náhrada se jmenuje svatý Kadlec který v 90 minutě vsítil branku a skore se změnilo na 2:1.Stadion se začal otřásat v základech. 


image

Sparta jede dál  

 22.července 2010

Pražská Sparta si podle očekávání poradila s Metalurgem Liepaja i v odvetném utkání 2. předkola Ligy mistrů, vyhrála 2:0 a postoupila do dalšího kola. Pepa Chovanec řekl "zápas je jen povinost", 2. poločas se také tak odehrál a někteří nudící se diváci pískali a bučeli 


image

Proč má Bony číslo 10?  

 19.července 2010

Je to jasné sparta se rozhodla dres s číslem 12 věnovat nejlepším fanouškům v lize. Bony o tom řekl „S dvanáctkou jsem hrál rád, ale nevadí mi, že jsem ji vyměnil za desítku, protože naši fanoušci si číslo 12 zaslouží."

 video


TOPlist